Bize Ulaşın!

+90 541 587 12 92

biz kimiz?

Hakkımızda

Basitçe söylemek gerekirse, doğru çözümü doğru yollarla size sunmak isteyen bir ekibiz esasında.

         Kabul ediyoruz,farklı kafadayız. Farklı fikirlerde,farklı düşüncelerde... Ama bize de bu lazım değil mi? Eski kafa dedik; açlıktan çıkar gibi yenilikten yeniliğe atladık.Yenilik dedik; ustalarımızın kültürünü,disiplinini çöpe attık. Artık yeter! Yaratıcı,çözüm odaklı,gerekli ve en önemlisi "YETERİ KADAR" olan çalışmalar ile hem ekonomik hem de fiziksel kaynaklarımızı verimli ve tasarruflu kullanacağız. Sizinle tanışacağımız için çok heyecanlıyız!

mİsyonumuz

      Çözüm odaklı, kullanışlı ve yenilikçi olmanın yanı sıra kaynak tüketimini minimuma indirerek hem çevreci hem de işletmeler ve akademiler için sağlıklı sistemler geliştirmeyi görev edinmiş bir ekibiz.

VİZYONUMUZ

      Bölgede,ülkede ve ardından globalde; ulaşabildiğimiz her yerde bizi katlayarak aşacak yeni bir nesile bilgi, kültür ve gelenek aktarımı yapabilecek potansiyelde, çözümleri ve sistemleri ile öncü bir organizasyon haline gelmek.

NEREDEN BAŞLAYACAĞINIZI BİLMİYOR MUSUNUZ?

ENDİŞEYE GEREK YOK. HER GÜN BİNLERCE KİŞİ KENDİ ADINA VEYA İŞ YERİ ADINA İLK KEZ İNTERNETE ADIM ATIYOR. BU YOLDA ENDİŞELERİNİZİ ORTADAN KALDIRMAK İÇİN BURADAYIZ.

Bize Ulaşın
HARİKALAR YARATAN

EKİBİMİZLE TANIŞIN!

Ekin Ata Muallaoğlu
Yazılım Geliştirici

Yazılım geliştiricimizle tanışın. Mobil uygulamalarınız, e-ticaret uygulamlalarınız ve web sayfalarınız bu arkadaşımızın elinden çıkıyor. Merak ettikleriniz için aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz!

Çağla Boğa
Satış & Pazarlama

Bize zaten ulaştıysanız eğer; muhtemelen sorumlumuzla çoktan tanıştınız. Telefonun diğer ucundaki ses veya mailinizle ilgilenen ve sizi aradığınız çözüme yönlendirecek o kişi Satış & Pazarlama sorumlumuz. Merak ettikleriniz için aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz!

İrem Bozdemir
Tasarımcı

Tüm yapımlarımızda gördüğünüz o şahane görseller ve tasarımlar, tasarımcımızın eseri... İnanın tasarım yapmaktan daha büyük bir tutkusu yok. Merak ettikleriniz için aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz!

Heval Nergiz
Front-End Designer

Ekibimizin Junior'larından. Junior olduğuna bakmayın çoktan kendi tasarımcı çizgisini oluşturmuş durumda. Senior'luğunu görmek için can atıyoruz! Merak ettikleriniz için aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz!